Domarschema

2017-04-25 18:30 Pojkar, Div 5 Lidköping – Kompisligan 200127004 Lidköpings FK – Mariestads BK  15 år 2x40min 11 manna Lockörns IP B-plan Anton Lidholm
2017-05-10 19:00 Pojkar, Div 5 Lidköping – Kompisligan 200127014 Lidköpings FK – Källby IF  15 år 2x40min 11 manna Lockörns IP Gustaf Norlin
2017-05-25 11:00 Pojkar, Div 5 Lidköping – Kompisligan 200127026 Lidköpings FK – IFK Falköping FF Blå 15 år 2x40min 11 manna Lockörns IP B-plan Hampus Lundgren
2017-06-11 15:00 Pojkar, Div 5 Lidköping – Kompisligan 200127038 Lidköpings FK – Arentorp Helås FK 15 år 2x40min 11 manna Lockörns IP Joel Torstensson
2017-08-12 15:00 Pojkar, Div 5 Lidköping – Kompisligan 200127054 Lidköpings FK – IFK Skövde FK Blå 15 år 2x40min 11 manna Lockörns IP Jonathan Hallin
2017-08-26 11:00 Pojkar, Div 5 Lidköping – Kompisligan 200127064 Lidköpings FK – Vara SK  15 år 2x40min 11 manna Lockörns IP Danijel Nikolla
2017-09-03 15:00 Pojkar, Div 5 Lidköping – Kompisligan 200127066 Lidköpings FK – Halvorstorps IS  15 år 2x40min 11 manna Lockörns IP Lukas Nordin
2017-09-17 13:00 Pojkar, Div 5 Lidköping – Kompisligan 200127077 Lidköpings FK – Skultorps IF svart 15 år 2x40min 11 manna Lockörns IP B-plan Robin Fröjd
2017-10-01 13:00 Pojkar, Div 5 Lidköping – Kompisligan 200127088 Lidköpings FK – Råda/Rackeby  15 år 2x40min 11 manna Lockörns IP B-plan Oscar Norlin
2017-04-30 16:00 Pojkar, Div 6 Norra – Kompisligan 200135005 Lidköpings FK Röd – Tibro AIK FK 14 år 2×35 min 11 manna Ågårdsvallen A Oscar Lennerskog
2017-05-14 16:00 Pojkar, Div 6 Norra – Kompisligan 200135014 Lidköpings FK Röd – IFK Falköping FF Blå 14 år 2×35 min 11 manna Ågårdsvallen A Egzon Krasniqi
2017-05-22 19:00 Pojkar, Div 6 Norra – Kompisligan 200135026 Lidköpings FK Röd – Tidaholms GoIF svart 14 år 2×35 min 11 manna Ågårdsvallen A Victor Larsson
2017-06-04 13:00 Pojkar, Div 6 Norra – Kompisligan 200135029 Lidköpings FK Röd – Våmbs IF  14 år 2×35 min 11 manna Ågårdsvallen A Aram Yuksel
2017-06-20 19:00 Pojkar, Div 6 Norra – Kompisligan 200135038 Lidköpings FK Röd – Skultorps IF 14 år 2×35 min 11 manna Ågårdsvallen A Felix Stenström
2017-07-02 13:00 Pojkar, Div 6 Norra – Kompisligan 200135047 Lidköpings FK Röd – IFK Skövde FK blå 14 år 2×35 min 11 manna Ågårdsvallen A Egzon Krasniqi
2017-08-27 13:00 Pojkar, Div 6 Norra – Kompisligan 200135061 Lidköpings FK Röd – Tibro AIK FK 14 år 2×35 min 11 manna Ågårdsvallen A Emil Algotsson
2017-09-10 16:00 Pojkar, Div 6 Norra – Kompisligan 200135070 Lidköpings FK Röd – IFK Falköping FF Blå 14 år 2×35 min 11 manna Ågårdsvallen A Elias Lindell
2017-10-01 16:00 Pojkar, Div 6 Norra – Kompisligan 200135082 Lidköpings FK Röd – Tidaholms GoIF svart 14 år 2×35 min 11 manna Ågårdsvallen A Patrik Nikolla
2017-04-30 13:00 Pojkar, Div 6 Lidköping – Kompisligan 200137009 Lidköpings FK Svart – Vara SK  14 år 2×35 min 11 manna Ågårdsvallen A Marcus Göransson
2017-05-21 16:00 Pojkar, Div 6 Lidköping – Kompisligan 200137025 Lidköpings FK Svart – Halvorstorps IS 14 år 2×35 min 11 manna Ågårdsvallen A Simon Ek
2017-06-04 16:00 Pojkar, Div 6 Lidköping – Kompisligan 200137035 Lidköpings FK Svart – IFK Skövde FK vit 14 år 2×35 min 11 manna Ågårdsvallen A Vatan Qufaj
2017-06-19 19:00 Pojkar, Div 6 Lidköping – Kompisligan 200137044 Lidköpings FK Svart – Levene/Skogslunds IF 14 år 2×35 min 11 manna Ågårdsvallen A Viktor Fernhag
2017-07-02 16:00 Pojkar, Div 6 Lidköping – Kompisligan 200137049 Lidköpings FK Svart – Mellby IK  14 år 2×35 min 11 manna Ågårdsvallen A William Florén
2017-08-27 16:00 Pojkar, Div 6 Lidköping – Kompisligan 200137065 Lidköpings FK Svart – Emtunga/Tråvad/Larv 14 år 2×35 min 11 manna Ågårdsvallen A Alaxander Illic
2017-09-10 13:00 Pojkar, Div 6 Lidköping – Kompisligan 200137075 Lidköpings FK Svart – Herrljunga/Frisco 14 år 2×35 min 11 manna Ågårdsvallen A Anton Ljungström
2017-09-24 16:00 Pojkar, Div 6 Lidköping – Kompisligan 200137084 Lidköpings FK Svart – Råda BK  14 år 2×35 min 11 manna Ågårdsvallen A Jonathan Florén
2017-04-30 16:00 Pojkar, Div 8 Norra – Kompisligan 200171008 Lidköpings FK Grön – IFK Skövde FK vit 13år 2x35min 9 manna Ågårdsvallen B Axel Lidholm
2017-05-21 10:00 Pojkar, Div 8 Norra – Kompisligan 200171024 Lidköpings FK Grön – Råda BK Grön 13år 2x35min 9 manna Ågårdsvallen B Aymen Amee
2017-06-04 13:00 Pojkar, Div 8 Norra – Kompisligan 200171034 Lidköpings FK Grön – Skultorps IF 13år 2x35min 9 manna Ågårdsvallen B Daniel Johansson
2017-06-18 13:00 Pojkar, Div 8 Norra – Kompisligan 200171043 Lidköpings FK Grön – Våmbs IF vit 13år 2x35min 9 manna Ågårdsvallen B Emil Jonsson
2017-07-02 16:00 Pojkar, Div 8 Norra – Kompisligan 200171048 Lidköpings FK Grön – IFK Mariestad 13år 2x35min 9 manna Ågårdsvallen B Emil Lundin
2017-08-20 16:00 Pojkar, Div 8 Norra – Kompisligan 200171059 Lidköpings FK Grön – IFK Falköping FF Blå 13år 2x35min 9 manna Ågårdsvallen B Emilio Reljanovic
2017-09-10 13:00 Pojkar, Div 8 Norra – Kompisligan 200171074 Lidköpings FK Grön – Skara FC vit 13år 2x35min 9 manna Ågårdsvallen B Felix Gustavsson
2017-09-24 13:00 Pojkar, Div 8 Norra – Kompisligan 200171083 Lidköpings FK Grön – Tidaholms GoIF svart 13år 2x35min 9 manna Ågårdsvallen B Rawad Barkawi
2017-05-07 13:00 Pojkar, Div 8 Lidköping – Kompisligan 200174014 Lidköpings FK Röd – Källby IF  13år 2x35min 9 manna Ågårdsvallen B Hugo Sköldenströmer
2017-05-10 18:00 Pojkar, Div 8 Lidköping – Kompisligan 200174004 Lidköpings FK Röd – Levene/Skogslunds IF 13år 2x35min 9 manna Ågårdsvallen B Hampus Albinsson
2017-06-11 10:00 Pojkar, Div 8 Lidköping – Kompisligan 200174038 Lidköpings FK Röd – Örslösa-Söne IK 13år 2x35min 9 manna Ågårdsvallen B Hugo Törn
2017-08-13 10:00 Pojkar, Div 8 Lidköping – Kompisligan 200174054 Lidköpings FK Röd – Vinninga AIF 13år 2x35min 9 manna Ågårdsvallen B Kasper Lundstedt
2017-08-27 13:00 Pojkar, Div 8 Lidköping – Kompisligan 200174064 Lidköpings FK Röd – Vänersborgs FK vitsvart 13år 2x35min 9 manna Ågårdsvallen B Kristoffer Gustavsson
2017-09-03 13:00 Pojkar, Div 8 Lidköping – Kompisligan 200174066 Lidköpings FK Röd – Skara FC gul 13år 2x35min 9 manna Ågårdsvallen B Lucas Harrysson
2017-09-17 10:00 Pojkar, Div 8 Lidköping – Kompisligan 200174077 Lidköpings FK Röd – Råda BK Svart 13år 2x35min 9 manna Ågårdsvallen B Oskar Karlsson
2017-10-01 13:00 Pojkar, Div 8 Lidköping – Kompisligan 200174088 Lidköpings FK Röd – IK Gauthiod 13år 2x35min 9 manna Ågårdsvallen B Ruben Linusson
2017-05-15 18:30 Pojkar, Div 9 Skövde – Kompisligan 200187006 Lidköpings FK Svart – IFK Mariestad vit 12år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen D Zayd Hajali
2017-05-24 19:00 Pojkar, Div 9 Skövde – Kompisligan 200187017 Lidköpings FK Svart – IFK Falköping FF Vit 12år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen D Adam Branell
2017-06-11 16:00 Pojkar, Div 9 Skövde – Kompisligan 200187028 Lidköpings FK Svart – Ulvåkers IF Svart 12år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen G Adam Edström
2017-06-25 13:00 Pojkar, Div 9 Skövde – Kompisligan 200187040 Lidköpings FK Svart – Skultorps IF Svart 12år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen F Albin Wedebrand
2017-08-27 16:00 Pojkar, Div 9 Skövde – Kompisligan 200187046 Lidköpings FK Svart – IFK Skövde FK Vit 12år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen G Alexander Härndal
2017-09-10 16:00 Pojkar, Div 9 Skövde – Kompisligan 200187057 Lidköpings FK Svart – IFK Hjo Vit 12år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen H Dahir Dahir
2017-09-24 10:00 Pojkar, Div 9 Skövde – Kompisligan 200187068 Lidköpings FK Svart – Götene IF 12år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen C Emanuel Hermansson
2017-05-07 13:00 Pojkar, Div 9 Vänersborg – Kompisligan 200189002 Lidköpings FK Röd – Wargöns IK Väst 12år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen G Emil Breman
2017-05-21 16:00 Pojkar, Div 9 Vänersborg – Kompisligan 200189010 Lidköpings FK Röd – Trollhättans FK Vit 12år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen D Erik Djup
2017-06-04 10:00 Pojkar, Div 9 Vänersborg – Kompisligan 200189018 Lidköpings FK Röd – Råda BK  12år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen D Hampus Claesson
2017-08-20 16:00 Pojkar, Div 9 Vänersborg – Kompisligan 200189034 Lidköpings FK Röd – Vara SK  12år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen F Henric Blom
2017-09-03 13:00 Pojkar, Div 9 Vänersborg – Kompisligan 200189042 Lidköpings FK Röd – Trollhättans BoIS vit 12år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen G Hugo Tilly
2017-09-17 16:00 Pojkar, Div 9 Vänersborg – Kompisligan 200189050 Lidköpings FK Röd – Vänersborgs IF Röd 12år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen E Jacob Törn
2017-09-24 13:00 Pojkar, Div 9 Vänersborg – Kompisligan 200189053 Lidköpings FK Röd – IFK Trollhättan Vit 12år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen F Lukas Fabiansson
2017-05-07 10:00 Pojkar, Div 11 Lidköping – Kompisligan 200215005 Lidköpings FK Röd – Råda BK Grön 11år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen C Martin Westlin
2017-05-07 10:00 Pojkar, Div 11 Lidköping – Kompisligan 200215004 Lidköpings FK Vit – Rackeby IK  11år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen D Michael Chabo
2017-05-17 19:00 Pojkar, Div 11 Lidköping – Kompisligan 200215014 Lidköpings FK Vit – Lidköpings FK Röd 11år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen G Muhanet Rrahmani
2017-05-29 19:00 Pojkar, Div 11 Lidköping – Kompisligan 200215016 Lidköpings FK Röd – Järpås IS  11år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen G Oscar Ekblad
2017-06-11 10:00 Pojkar, Div 11 Lidköping – Kompisligan 200215027 Lidköpings FK Röd – Hällekis IF  11år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen D Oskar Andreasson
2017-06-25 10:00 Pojkar, Div 11 Lidköping – Kompisligan 200215038 Lidköpings FK Vit – Skara FC blå 11år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen D Theo Lövkvist
2017-06-25 10:00 Pojkar, Div 11 Lidköping – Kompisligan 200215039 Lidköpings FK Röd – Sils IF  11år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen C Theo Sundblad
2017-08-27 10:00 Pojkar, Div 11 Lidköping – Kompisligan 200215055 Lidköpings FK Röd – Vinninga AIF 11år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen C Oskar Höglund
2017-08-27 10:00 Pojkar, Div 11 Lidköping – Kompisligan 200215054 Lidköpings FK Vit – Råda BK Grön 11år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen E Simon Strandroth
2017-09-03 10:00 Pojkar, Div 11 Lidköping – Kompisligan 200215056 Lidköpings FK Röd – Lidköpings FK Vit 11år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen C Hugo Tilly
2017-09-10 10:00 Pojkar, Div 11 Lidköping – Kompisligan 200215064 Lidköpings FK Vit – Vinninga AIF 11år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen C Rasmus Andersson
2017-09-17 10:00 Pojkar, Div 11 Lidköping – Kompisligan 200215066 Lidköpings FK Vit – Järpås IS  11år  3×20 min 7 manna Ågårdsvallen E Emil Breman
2017-04-22 15:00 Flickor, Div 3 Mellersta – Kompisligan 200422005 Lidköpings FK – Råda BK  15 år 2x40min 11 manna Lockörns IP

Hannah Gustavsson/Wilma Ahlström

2017-05-13 11:00 Flickor, Div 3 Mellersta – Kompisligan 200422016 Lidköpings FK – Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Veddum 15 år 2x40min 11 manna Lockörns IP Carin Berling
2017-05-23 19:00 Flickor, Div 3 Mellersta – Kompisligan 200422027 Lidköpings FK – Vänersborgs FK vit 15 år 2x40min 11 manna Lockörns IP Elin Freij
2017-06-10 11:00 Flickor, Div 3 Mellersta – Kompisligan 200422039 Lidköpings FK – Skara FC  15 år 2x40min 11 manna Lockörns IP Heather Williams
2017-08-12 11:00 Flickor, Div 3 Mellersta – Kompisligan 200422055 Lidköpings FK – Örslösa-Söne IK 15 år 2x40min 11 manna Lockörns IP Beata Söderberg
2017-08-19 11:00 Flickor, Div 3 Mellersta – Kompisligan 200422056 Lidköpings FK – Källby IF  15 år 2x40min 11 manna Lockörns IP Linnea Wallgren
2017-09-02 11:00 Flickor, Div 3 Mellersta – Kompisligan 200422067 Lidköpings FK – Falköpings KIK  15 år 2x40min 11 manna Lockörns IP Malin Björkman
2017-09-16 11:00 Flickor, Div 3 Mellersta – Kompisligan 200422078 Lidköpings FK – Axvalls IF (9-m) 15 år 2x40min 11 manna Lockörns IP Maria Johansson
2017-10-01 15:00 Flickor, Div 3 Mellersta – Kompisligan 200422089 Lidköpings FK – Sils IF  15 år 2x40min 11 manna Lockörns IP Daniel Nordmark
2017-04-17 11:00 F14 DM, 2017 200599011 Lidköpings FK – IK Gauthiod  14 år 2×35 min 11 manna Lockörns IP Mikael Larsson/Ledare F2002
2017-04-23 11:00 Flickor, Div 4 Västra – Kompisligan 200433004 Lidköpings FK – Råda BK  14 år 2×35 min 11 manna Lockörns IP Amanda Reinhardt
2017-05-20 11:00 Flickor, Div 4 Västra – Kompisligan 200433013 Lidköpings FK – IK Gauthiod  14 år 2×35 min 11 manna Lockörns IP Marie Sandberg
2017-06-03 11:00 Flickor, Div 4 Västra – Kompisligan 200433022 Lidköpings FK – Skepplanda BTK 14 år 2×35 min 11 manna Lockörns IP Marina Zirdum
2017-08-19 15:00 Flickor, Div 4 Västra – Kompisligan 200433036 Lidköpings FK – Wargöns IK  14 år 2×35 min 11 manna Lockörns IP Stina Axén
2017-08-27 15:00 Flickor, Div 4 Västra – Kompisligan 200433037 Lidköpings FK – IK Rössö Uddevalla 14 år 2×35 min 11 manna Lockörns IP Caroline Berling
2017-09-09 11:00 Flickor, Div 4 Västra – Kompisligan 200433046 Lidköpings FK – Arentorp Helås FK 14 år 2×35 min 11 manna Lockörns IP Fanny Millqvist
2017-09-23 15:00 Flickor, Div 4 Västra – Kompisligan 200433055 Lidköpings FK – Sollebrunn/Stora Mellby 13 år2x35min 9 manna Ågårdsvallen B Alice Andersson
2017-05-14 16:00 Flickor, Div 6 Lidköping – Kompisligan 200453005 Lidköpings FK – Skövde KIK vit  12år 3×20 min 7 manna Ågårdsvallen C Sofia Jonsson
2017-05-23 19:00 Flickor, Div 6 Lidköping – Kompisligan 200453014 Lidköpings FK – Trollhättans BoIS röd 12år 3×20 min 7 manna Ågårdsvallen E Thea Forsell
2017-06-11 13:00 Flickor, Div 6 Lidköping – Kompisligan 200453023 Lidköpings FK – Nossebro IF  12år 3×20 min 7 manna Ågårdsvallen H Tova Frisk
2017-06-20 18:00 Flickor, Div 6 Lidköping – Kompisligan 200453029 Lidköpings FK – IK Gauthiod  12år 3×20 min 7 manna Ågårdsvallen E Thea Cardell/Wilma Söderström
2017-08-13 00:00 Flickor, Div 6 Lidköping – Kompisligan 200453038 Lidköpings FK – Råda BK Svart  12år 3×20 min 7 manna Ågårdsvallen C Alice Larsson/Tilda Andersson
2017-08-27 16:00 Flickor, Div 6 Lidköping – Kompisligan 200453047 Lidköpings FK – Vedums AIS  12år 3×20 min 7 manna Ågårdsvallen H Alma Sjömark/Tilda Ström
2017-09-24 16:00 Flickor, Div 6 Lidköping – Kompisligan 200453061 Lidköpings FK – Skövde KIK vit  12år 3×20 min 7 manna Ågårdsvallen C Elvira Blad/Tyra Malm
2017-05-14 10:00 Flickor, Div 7 Falköping – Kompisligan 200462008 Lidköpings FK Röd – Råda BK Grön 12år 3×20 min 7 manna Ågårdsvallen D Filippa Johansson/Vera Edlund
2017-05-25 19:00 Flickor, Div 7 Falköping – Kompisligan 200462016 Lidköpings FK Röd – Stenstorps IF 12år 3×20 min 7 manna Ågårdsvallen D Ida Arvidsson/Matilda Åkegård
2017-06-11 13:00 Flickor, Div 7 Falköping – Kompisligan 200462024 Lidköpings FK Röd – Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga 12år 3×20 min 7 manna Ågårdsvallen F Ida Salegård/Mira Andersson
2017-06-25 13:00 Flickor, Div 7 Falköping – Kompisligan 200462032 Lidköpings FK Röd – Skultorps IF Svart 12år 3×20 min 7 manna Ågårdsvallen G Irma Zetterwall/Nora Andersson
2017-08-27 13:00 Flickor, Div 7 Falköping – Kompisligan 200462040 Lidköpings FK Röd – Falköpings KIK Vit 12år 3×20 min 7 manna Ågårdsvallen C Johanna Tilly/Thelma Holmström
2017-09-10 16:00 Flickor, Div 7 Falköping – Kompisligan 200462048 Lidköpings FK Röd – Skövde KIK 12år 3×20 min 7 manna Ågårdsvallen G Lisa Holmberg/Alice Klasson
2017-09-24 16:00 Flickor, Div 7 Falköping – Kompisligan 200462056 Lidköpings FK Röd – Våmbs IF Grön 12år 3×20 min 7 manna Ågårdsvallen D Thea Cardell/Wilma Söderström